Акція до дня посмішки

| 03.10.2014 |. 3 жовтня святкується міжнародний День посмішки. В рамках святкування 70-річчя БДМУ студенти стоматологічного факультету під керівництвом асистента кафедри хірургічної та дитячої стоматології Мандзюк Тетяни Богданівни в цей день провели акцію приурочену цьому святу. Майбутні лікарі-стоматологи проводили санітарно-просвітницьку роботу серед жителів міста Чернівці різних вікових груп. Розповідали та роздавали пам’ятки про правила особистої гігієни ротової порожнини. Адже ні для кого не секрет: «Здорові зуби-сяюча посмішка!»

Благодійний семінар на підтримку Збройних Сил України

| 20.09.2014 |. На базі Університетського стоматологічного центру Буковинського державного медичного університету за активної участі співробітників кафедри хірургічної та дитячої стоматології відбувся благодійний семінар з ендодонтії «Регенеративна ендодонтія» на підримку ЗСУ (лектор – лікар-стоматолог Корольчук М.Л. (м. Хмельницький) – сертифікований тренер Dentsply Maillefer). Усі отримані кошти будуть перераховані на засоби індивідуального захисту з передаючою безпосередньо “в руки” військовим з частини А0553. Активну участь в роботі заходу прийняли близько 40 осіб: практикуючі лікарі-стоматологи, лікарі-інтерни та клінічні ординатори БДМУ, магістранти, викладачі кафедри хірургічної та дитячої стоматології БДМУ.