Науково-практична конференція в Тернополі

25 вересня 2015 року викладачі кафедри хірургічної та дитячої стоматології Буковинського державного медичного університету під керівництвом завідувача кафедри доцента Н.Б. Кузняк взяли участь у науково-практичній конференції “ Інноваційні технології в стоматології ”. Захід відбувся на базі ДВНЗ «Тернопільського державного медичного університету». Програма передбачала всі напрями стоматологічної галузі (терапевтична стоматологія, пародонтологія, хірургічна стоматологія, стоматологія дитячого віку ). Під час заходу доповідачі кафедри хірургічної та дитячої стоматології президією конференції були відзначені за високий науково-рейтинговий рівень підготовки. У кінці заходу учасники конференції отримали сертифікати.

В період динамічного розвитку стоматологічної галузі подібні заходи є необхідними, раціональними та актуальними у підвищенні фахової майстерності лікарів-стоматологів.