Профілактика - майбутнє медицини

Профілактика – майбутнє медицини.

Значна поширеність карієсу та інтенсивність ураження ним дитячого населення зумовлюють актуальність профілактики цієї хвороби. 20 жовтня 2015 року асистенти кафедри хірургічної та дитячої стоматології, яку очолює доцент Н.Б. Кузняк, разом із лікарями-інтернами стоматологами традиційно провели профілактичний огляд вихованців школи – інтернату “Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей”. В ході огляду дітям розповідали про негативний вплив шкідливих звичок на стан зубів, навчали правилам догляду за зубами та порожниною рота. Стоматологічна допомога дітям має стати якісною, набути профілактичного напрямку. Саме в цьому полягають резерви можливого зниження захворюваності зубів і тканин пародонта у дітей.