Урок здоров’я

«Урок здоровя»

Вже не перший рік існує традиція напередодні Дня святого Миколая колективом кафедри хірургічної та дитячої стоматології Буковинського державного медичного університету проводити «Уроки здоров’я» в дошкільних закладах та молодших класах шкіл    м. Чернівці. Мета таких занять – формування навичок правильної гігієни ротової порожнини, норм та правил здорового способу життя. 17 грудня студенти 3-го курсу стоматологічного факультету під керівництвом асистентів кафедри Мандзюк Тетяни та Дроника Івана провели «Урок здоров’я» в притулку для дітей-сиріт та позбавлених батьківських прав м. Чернівці. Майбутні лікарі-стоматологи за допомогою самостійно написаних театралізованих сценаріїв на стоматологічну тематику, адаптованих до різних вікових груп, продемонстрували методи правильного догляду за ротовою порожниною та про вплив шкідливих звичок на стан зубів та здоров’я в цілому. Окрім санітарно-просвітницьких заходів, присвячених збереженню стоматологічного здоров’я, дітям організовано подарунки та вітання до Дня святого Миколая.

Керівництво закладу та вихованці висловили щиру вдячність студентам-стоматологам та їх наставникам.