Співробітники


Кузняк Наталія Богданівна
Кузняк Наталія Богданівна
завідувач кафедри, доцент
кандидат медичних наук


Кузняк Наталія Богданівна, кандидат медичних наук, доцент, лікар вищої кваліфікаційної категорії, закінчила у 1992 році Львівський Ордена Дружби народів державний медичний інститут за спеціальністю 14.01.22 “Стоматологія”.
Після закінчення інституту з серпня по листопад 1992 року проходила навчання в інтернатурі на базі Вінницького державного медичного інституту ім. М.І. Пирогова.


Бамбуляк Андрій Васильович
Кандидат медичних наук, доцент

У 2000-му році вступив до Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, який закінчив в 2005 році. У 2005-2007 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «загальна стоматологія» на базі університету, у 2008-2010 р.р. отримав сертифікати спеціаліста з «Хірургічної стоматології», «Ортопедичної стоматології», «Ортодонтії».Галагдина Алла Авелівна
Кандидат медичних наук, доцент

Закінчила Одеський медичний інститут ім. М.І. Пирогова в1987 році. В 2013 р. Захистила дисертаційну роботу за темою “Морфофункціональний стан слизової оболонки порожнини рота та їх гемоциркуляторного русла при поєднанні дії експериментального цукрового діабету й ішемічно-реперфузійного пошкодження головного мозку“, та отримала вчене звання к. мед. наук. Асистентом кафедри працює з 2008 року.
Паліс Сергій Юрійович
Паліс Сергій Юрійович
асистент кафедри

В 2011 році закінчив Вінницький національний медичий університет. Проходив інтернатуру на базі Буковинського державного медичного університету. 3 2012 року працював лаборантом на кафедрі хірургічної та дитячої стоматології. З 2013 року працює асистентом кафедри хірургічної та дитячої стоматології.
Трифаненко Степан Іванович
Трифаненко Степан Іванович

асистент кафедри

В 2006 році вступив до Буковинського державного медичного університету. В2011 році закінчив стоматологічний факультет та проходив інтернатуру за спеціальністю ‘’Стоматологія’ на базі кафедри хірургічної та дитячої стоматології Буковинського державного медичного університету на клінічній базі КМУ “Міська стоматологічна поліклініка” в м. Чернівці.Дмитренко Роман Романович
асистент кафедри

В 2007 році закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомолльця. . З 2006 року працював асистентом лікаря-стоматолога. Інтернатуру проходив у НМАПО ім. Шупика. Закінчив інтернатуру у 2009 р. З 2009 року прийнятий на роботу старшим лаборантом на кафедру хірургічної та дитячої стоматології. У 2010 р.асистент кафедри хірургічної та дитячої стоматології.
Бернік Наталія Вікторівна
асистент кафедри

У 1999 році закінчила Одеський державний медичний університет. У 2000 році отримала сертифікат лікаря-стоматолога зі спеціальності терапевтична стоматологія. З 2000 року працює лікарем-стоматологом в Обласній клінічній стоматологічній поліклініці.Герасим Лаліта Миколаївна
асистент кафедри Кушнір Олександр Леонідович

асистент кафедри

У 1999-му році вступив до Івано-Франківської державної медичної академії, яку закінчив у 2004 році. У 2004-2005 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю “Хірургічна стоматологія” на базі Чернівецікої обласної клінічної лікарні у відділенні хірургічної стоматології. У 2006-му році отримав сертифікат спеціаліста з “Терапевтичної стоматології”.Ткачик Степан Васильович
асистент кафедри

Ткачик Степан Васильович, лікар-хірург-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії навчався на стоматологічному факультеті Івано-Франківського медичного інституту, який закінчив у 1990 році. Після закінчення інституту з серпня 1990 по червень 1991 року проходив навчання в інтернатурі на базі Чернівецької Обласної стоматологічної поліклініки, після закінчення якої була присвоєна кваліфікація лікаря-стоматолога.